Dette er oss:

ØkonomiConsult AS er eit regnskapskontor som held til i Syvde, i Vanylven kommune. Vi har medarbeidarar med mange års erfaring og solid kompetanse innanfor regnskap, skatt og avgift. To av medarbeidarane er autoriserte regnskapsførarar i samsvar med "Lov om autorisasjon av regnskapsførere".


Vi tek oss av rekneskap, budsjett, lønn, fakturering, purring, remittering og årsoppgjer. Vi hjelper til med protokollarbeid og kontakt med kundar, leverandørar og offentlege instansar.


På denne sida finn du ei oversikt over alle våre tilsette.


Magne Holsvik
Fagansvarlig
Siviløk./Aut.regnskapsførar
Direkte tlf: 70 02 08 42
Mobil: 995 79 727
E-post: magne@oco.no

Britta Sperl
Regnskapsfører
Tlf.: 70 02 08 48
Mobil: 952 45 446
E-post: britta@oco.no
Marit Otterlei
Dagleg leiar
Aut. regnskapsførar
Tlf: 70 02 08 43
Mobil: 971 77 259
E-post: marit@oco.no

Sigrunn Sundnes
Regnskapsfører
Tlf: 70 02 08 45
Mobil: 957 44 676
E-post: sigrunn@oco.no
Anita Kragseth
Regnskapsfører
Lønnsansvarlig
Tlf: 70 02 08 44
Mobil: 958 39 452
E-post: anita@oco.no

Mai Sandnes
Kontormedarbeider
Tlf.: 70 02 08 49
Mobil: 940 33 979
E-post: mai@oco.no
Ragnhild Berge
Regnskapsfører
Tlf: 70 02 08 47
Mobil: 902 99 937
E-post: ragnhild@oco.no